Кухні на замовлення

Кухні класичні (від 5 000 до 8 000 грн. за погонний метр)

 

Кухні модерн (від 5 000 до 8 000 грн. за погонний метр)

Шафи купе на замовлення

Шафи купе (від 4 500 до 7 000 грн. за погонний метр)

 
 

Кухні та шафи купе на замовлення

Наша компанія спеціалізується на виготовленні кухонь, шаф купе, а також інших корпусних меблів на замовлення в Києві, Житомирі, Рівному, Вінниці та Хмельницькому. Для виготовлення меблів на замовлення ми використовуємо виключно перевірені часом матеріали і фурнітуру постачальників, які добре зарекомендували себе на європейському ринку і ринку України.

Виробничий цех нашої компанії знаходиться за адресою: Житомирська обл., м.Баранівка, вул.Молодіжна 27. Весь процес виготовлення меблів, починаючи з вимірювання приміщення і закінчуючи монтажем і встановленням, проводиться досвідченими фахівцями.

Вам так нічого не сподобалося в нашій фотогалереї? Обирайте кухню, шафу, передпокій в будь-якому журналі або в Інтернеті і приходьте до нас. І ми втілимо ці проекти в життя, але вже з урахуванням особливостей Вашого приміщення.

 

Наші партнери

Кронас Blum Даск-Центр Linken System AGT plusВДМ-групп Vinyl GroupLuxe Form
 

Схема роботи

Ви залишаєте заявку

Ви залишаєте
заявку

На місце виїжджає фахівець
і робить заміри

На місце виїжджає фахівець
і робить заміри

Ми розробляємо для
Вас дизайн-проект

Ми розробляємо для
Вас дизайн-проект

Ви схвалюєте дизайн проект

Ви схвалюєте
дизайн проект

 
Розраховуємо ціну і вносимо передоплату

Розраховуємо ціну
і вносимо передоплату

Ми виготовляємо меблі (від 7 діб)

Ми виготовляємо меблі
(від 7 діб)

Доставляємо, збираємо, монтуємо

Доставляємо, збираємо,
 монтуємо

Здійснюємо гарантійну підтримку

Здійснюємо гарантійну
підтримку

Наші переваги


Власне
виробництво

8 років на ринку

100 % якість

Робимо вчасно

Індивідуальний
підхід

Гарантія
12 місяців
 
 
 

Відгуки наших клієнтів


Замовляли кухню, залишились дуже задоволені, виконали у короткий термін, дизайн шикарний і сучасний, такий як я хотіла, я дуже задоволена. Зробили навіть краще, ніж я уявляла. Приємно співпрацювати з дизайнером, який знає свою справу і може дати хорошу пораду. Всім рекомендую!!!

Мар'яна, Рівне - vk.com


После ремонта в квартире, решили приобрести кухню. Долго выбирали куда обратится, остановились на кухнях фирмы кухни "Volia". И очень довольны своим выбором. Критерии для выбора кухни у нас были простые: я хотела красивую, а муж качественную и надежную. Приятно порадовал богатый выбор и разнообразный дизайн. Так же хочу отметить отличную работу дизайнера, все нам показал и рассказал, а выслушав все наши пожелания, он подсказал нам как лучше организовать пространство на кухне, помог определиться с цветом. Предоплату взяли всего 1500грн. (При заказе в 10 000), когда все берут от 50% и выше стоимости. Кухня пришла в срок, без задержек. Собирал мастер ее через один день, но быстро и аккуратно. В итоге у нас получилась красивая и очень удобная в использовании кухня, которой пользуемся уже год.

Татьяна, Житомир - facebook.com


Работа фирмы кухни "Volia"на всех этапах (дизайн, доставка, сборка), оставила хорошие впечатления. Все было сделано грамотно, в срок, профессионально. Оказывается, даже небольшая кухня может быть не только красивой и современной, но и функциональной. Был небольшой нюанс с ручкой-одна оказалась бракованной-но ее заказали, и заменили на 4-й день. Отдельное спасибо Олегу и Валерию (Сколько названивала по разным вопросам: как плитку ложить, где розетки ставить и т.д, всегда на связи, брали трубку и давали свои советы))). Молодцы ребята. Так держать.

Виктория, Житомир - ok.ru


Роботою команди дуже задоволена! Професійно та з розумінням підійшли до мого замовлення. Терпляче видповідали на 123 мої питання. Допомогли і з дизайнерським рішенням, і з технічними аспектами. Співпраця була дійсно приємною, та й ціни були приємніші від цін у Києві. Щаслива власниця чудовоі кухні.

Анна Голяченко, Киев - facebook.com

 

 
Ми  в Facebook